0 замовлень — 0 грн.
Кошик порожній

Проект створюється з метою поширення інформації про україномовну дитячу книгу та допомоги батькам обрати добірку до душі - щоб і вам було цікаво читати, і дитині слухати та поринати у світ пригод, казок або знань.
Сьогодні в Україні з'являються нові видавництва, вони перекладають світові бестселлери, відкривають нових наших авторів та іллюстраторів. Усе книговидавництво зараз недешеве і якісні книги коштують відповідно. І так складно з усього різноманіття визначитись та обрати. Тож, об’єднаний досвід інших батьків зможе допомогти зробити вибір на користь тієї чи іншої книги. Ті, хто планує покупку, зможуть прочитати відгуки та зрозуміти, чи сподобається книга вам і вашій дитині, чи відповідає вона вашим очікуванням та вподобанням, яка якість друку при витрачених коштах.

ЧИМ ЦЕЙ САЙТ БУДЕ ВІДРІЗНЯТИСЬ ВІД ІНШИХ

На сьогодні в мережі є огляди на літературу в цілому, й дитячу зокрема і публікуються вони на галузевих ресурсах - сайтах видавництв, іноді сайтах інтернет-магазинів, на спеціалізованих форумах, в особистих блогах, які не завжди індексуються пошуковими системами і легко знаходяться. Єдина платформа з переліком книжок, що вже існують/видані, зможе об’єднати читачів та користувачів, де вони зможуть ділитись власними думками та рекомендаціями щодо прочитаних творів. Щоб написати в блозі, потрібний час і певний об’єм, на сайті з відгуками можна написати коротко і найважливіше - що сподобалось/що ні, з якого віку дитина слухає цю книжку. Для тих, хто веде суто читацькі блоги та аккаунти, можна буде залишати декілька слів та посилання, щоб ті, хто в пошуках більш детальної інформації, могли завітати і прочитати розширену рецензію.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ
Сайт буде цікавим і корисним для:
- читачів - дорослих, які хочуть купувати для своїх дітей українські якісні книжки - цікаві за змістом, якісні за поліграфією та ті, які тішать слух, оскільки не завжди переклади цікаві та співзвучні з оригіналами;
- блогерів - зможуть бачити попит та зацікавленість інших і мати можливість писати і давати посилання на власні статті;
- видавництв - вони зможуть давати анонси на новинки та мати відгуки на ті книжки, що видають. Читачі зможуть знайомитись не тільки з розворотами книжок, а й з думками тих, хто вже придбав і прочитав книжку.

TOP